HAMPTONS to sklep internetowy oferujący wyjątkowo gustowne i niebanalne artykuły dekoracyjne, zarówno dla domu, jak i ogrodu.

Styl, który proponujemy to wnętrza o stonowanej palecie barw, z dużą ilością szkła, ceramiki, stali szlachetnej, a także  naturalnych materiałów, takich jak drewno,  bawełna czy wiklina.

W doborze dodatków i mebli wzorujemy się głównie na  stylu Hampton, New York, New England, francuskim, glamour, rustykalnym i klasycznym nowoczesnym.
Wnętrza zachowane  w takim  duchu są niezwykle estetyczne, harmonijne i przyjemne w odbiorze, a przede wszystkim ponadczasowe. Jednym razem mogą być bardziej wyrafinowane i eleganckie, innym razem rustykalne i swojskie. Ponieważ styl, któremu hołdujemy  jest  tak naprawdę umiejętną mieszanką wielu styli, daje on duże możliwości aranżacyjne i jest przez to ciekawy. I właśnie za to pokochaliśmy styl Hampton, który stał się dla nas inspiracją podczas tworzenia niniejszego sklepu.

Jesteśmy przekonani, że nie trzeba być wcale mieszkańcem Nowego Yorku, czy szczęśliwym posiadaczem wakacyjnego domku na Long Island, aby poczuć klimat Hamptons.
Dzięki produktom, które oferujemy w naszym sklepie  mamy nadzieję przybliżyć Państwu styl, który docenił i pokochał cały świat.

231910_2